Fitvizite – Fitvizite
 

HomeFitvizite – Fitvizite

Fitvizite, giderek artan sağlıksız beslenme ve düzensiz yaşamın sonuçlarıyla baş edebilmenize yardımcı olmak için kuruldu.

2019 yılı sonunda dünyanın tanıştığı pandemiyle birlikte sağlıklı yaşamın vazgeçilmez gerekliliği hepimiz tarafından bir kez daha anlaşıldı. Düzenli beslenmek kadar, ne yediğimizi de bilmek son derece önem kazandı. Esra Oksay tarafından bu farkındalığın yaygınlaşması ve sağlıklı beslenen birey sayısının artması amacıyla birçok faaliyet gerçekleştiriliyor.

Online beslenme ve iyi yaşam hizmetleri bu faaliyetlerimizden yalnızca biri. Bireyse ve kurumsal firmalarda kişiye özel geliştirdiğimiz programlarla sağlığınıza değer katıyoruz. Tamamen bilimsel alt yapısı olan önerilerle size yük olan kilolarınızdan kurtarıyoruz. Bedensel ve zihinsel bir rahatlamanın en önemli koşulunun güçlü bir bilinçten geçtiğine inanarak çalışıyoruz. Sağlıklı beslenme ve iyi yaşam motivasyonlarınızı artıracak tavsiyelerimizle sizi destekliyoruz.

Fitvizite, sunduğu online programlarla birçok danışanı tarafından takdir edilen başarılar elde etmiştir. Güvenli gıda, sağlıklı beslenme, iyi yaşam, spor ve yaşam becerileri konularındaki uzmanlıklarımızı size sunuyoruz. Şimdi fit görünme ve birlikte harekete geçme zamanı.

Fitvizite, online sağlıklı beslenme ve iyi yaşam uzmanınız.

Sağlıklı Beslenme ve İyi Yaşam Uzmanı Esra Oksay Ne Yapar?

Sağlıklı Beslenme ve İyi Yaşam Uzmanı Esra Oksay, danışanlarının hayatına kapsamlı bir sağlıklı beslenme alışkanlığı getirerek sürdürülebilir iyi bir yaşam motivasyonu gerçekleştirmelerine yardımcı olur.
https://fitvizite.com/wp-content/uploads/2021/06/emory-universty.jpeg
https://fitvizite.com/wp-content/uploads/2021/06/certificate-esra-oksay-768x576.jpg
https://fitvizite.com/wp-content/uploads/2021/06/certificate-esra-oksay-2-768x576.jpg
× Destek Hattı