Ne Dediler? – Fitvizite
 

HomeNe Dediler? – Fitvizite

Fizvizite ve Esra Oksay'ı tercih eden danışanlarımızdan yüz güldüren sonuçlar...

Eda B.

Esra Hanım, bugünkü mutluluğumu size nasıl anlatsam bilemiyorum. İki ayda toplam 10.5 kilo verdim ve bunu sizin sayenizde gerçekleştirdim. İyi ki sizin gibi bir sağlıklı beslenme uzmanı ile tanıştım, hayatımı güzelleştirdiniz. Bana sağlıklı bir şekilde nasıl kilo verebileceğimi öğrettiniz. Her şey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Eda E.

Esra Hanım, öncelikle size çok teşekkür ederim. Bir ay gibi bir sürede beni bir yıl önceki kiloma döndürdünüz. Ve bu gelişimi aç kalmadan yaptığım için çok mutluyum. Daha önce çok kez diyet denemem oldu. Bu denemelerimin sağlıksız olduğunu şimdi sizinle fark ediyorum. Aslında aç bırakıldığım için sürekli diyeti bırakmak zorunda kaldığımı fark ediyorum. Sizin sayenizde bir ayda 4,5 kilo verdiğim için çok mutluyum. Sağlıklı bir şekilde yoluma devam edeceğim. Çok teşekkür ederim!

Buse D.

Esra Hanım merhaba, size güzel haberlerim var. Bugün tartıldım ve o kadar mutluyum ki. Bir ayda neredeyse 3 kilo verdim. Sayenizde sağlıklı beslenmeyi yaşamıma sabitleyeceğim. Bedenen ve ruhen çok harika hissediyorum. Benimle iletişimde kalıp, sevdiğim ve faydalı olmasına rağmen sevmediğim yiyecekleri programa eklememeniz gerçekten mükemmel. Hiç zorlanmadan ve en önemlisi de aç kalmadan hedeflediğim kiloya doğru emin adımlarla ilerliyorum. Çok çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı beslenmeye kaldığımız yerden devam.
× Destek Hattı